מהו קפה שחור?

קפה שחור הוא למעשה קפה מבושל ממטחנות קפה או קפה נמס. הוא אינו מכיל מרכיבים מוספים כגון חלב, סוכר או חלב מרוכז. אנשים מכינים אותו בדרך כלל קפה שחור ולא רק קפה מכיוון שקפה רגיל ללא תוספות כהה ונראה כמעט בצבע שחור. הוא יכול לטעום יותר מריר וחומצי מעט, אך טעמו של הקפה ישתנה בהתאם לסוג פולי קפה ואיזור המוצא. סוקרי קפה מקצועיים למשל מעריכים את טעמו האמיתי של הקפה בזמן ששותים אותו שחור.

מדוע אנשים שותים קפה שחור?

עם כל היתרונות הבריאותיים של קפה וקפאין, שתיית הקפה השחור עשויה להיות האופציה הטובה ביותר לאורח חיים בריא יותר. להלן רק כמה סיבות מדוע כדאי לדלג על השמנת והסוכר.

קלוריות נמוכות

למרות שזה עשוי להיות מפתה להוסיף סוכרים לקפה שלך – הוספת חלב, סוכר, קצפת, סירופ שוקולד או קרמל יכולה באמת להעלות את ספירת הקלוריות בקפה היומי שלך. לדוגמא, מוקה קרמל מלוח גרנד אייס מבית קפה עם 2% חלב וקצפת הוא כ -450 קלוריות ויש בו 55 גרם סוכר. זה כבר 30 גרם יותר מהצריכה היומית המוצעת של סוכר לנשים ו- 17 גרם יותר לגברים. מצד שני, 8 גרם קפה שחור רגיל מכיל כ -5 קלוריות בלבד ו -0 גרם סוכר. השוואת קלוריות קפה שחור למשקה קפה מתוק, בהחלט נשמעת אופציה בריאה בהרבה.

עלות נמוכה

כוס קפה שחור היא ככל הנראה סוג הקפה הזול ביותר שתוכלו לשתות ולקבל בבית הקפה המקומי שלכם. גם אם תחליטו לבשל בבית קפה משלך, אין צורך להוציא כסף נוסף על קרם, סוכר או חלב! השימוש בקפה נמס יעיל עוד יותר! (ללא מכונות, ללא כמוסות – רק קפה טהור).

יכול לעזור בשריפת שומן

קפאין המצוי בקפה עוזר לעורר את פירוק השומן בגוף והופך את חומצות השומן לזמינות לגוף לשימוש כאנרגיה. על ידי הוספת תוספת חלב או סוכר לקפה שלך, הדבר עשוי להפחית את ההשפעות החיוביות הטבעיות של קפאין בתוספת קלוריות ושומן.

מעלה את רמות האנרגיה

מכיוון שקפה מכיל את הקפאין הממריץ, הוא מוביל לעירנות ולרמות אנרגיה מוגברות. זה יכול לעזור לך במהלך היום ואף לסייע בשיפור הביצועים בפעילות אתלטית. כשאתה שותה קפה רגיל, אתה נהנה מהיתרונות ללא התוספים הלא בריאים.