בדרך כלל כל מבוגר כבר הכין לפחות כוס קפה אחת. הוא נצרך בכל מקום, ולפי מספר בתי הקפה הקיימים בעולם, אנחנו ללא ספק אוהבים קפאין.

וזה לא בהכרח רע. למעשה, ישנם יתרונות רבים להיות חלק מרוב האוכלוסייה ששותה קפה מדי יום. קפה מצוין למוח, לעור ולגוף. הנה סיבות מדוע כדאי לקום כל בוקר עם קפה טוב …

קפה יפחית את הסימפטומים של מחלת פרקינסון

על פי מאמר שפורסם בשנת 2012, שתיית קפה תסייע לאנשים עם מחלת פרקינסון לשלוט בתנועותיהם. רונלד פוסטומה, מחבר המחקר, אמר: "מחקרים כבר הראו שאנשים שמשתמשים בקפאין נוטים פחות לפתח מחלת פרקינסון, אך זהו אחד המחקרים הראשונים שהגיעו למסקנה שקפאין יכול להיות תרופה לאנשים שכבר סובלים מהמחלה."

קפה הוא המקור העיקרי לנוגדי חמצון

על פי מחקר שנערך בשנת 2005, קפה עשיר מאוד בנוגדי חמצון. גם פירות וירקות עשירים מאוד בעניין, אך נראה כי גוף האדם סופג הרבה יותר נוגדי חמצון מהקפה.

קפה יכול לעשות אותך מאושר יותר

מחקר של המכון הלאומי לבריאות האמריקני מצא כי אנשים ששותים לפחות ארבע כוסות קפה היו בסיכון של כ -10% פחות לדיכאון מאשר שאינם שותים קפה. וכנראה, זה לא נובע מ"אפקט הקפאין "- קוקה קולה יכולה גם היא לייצר אפקט זה, אך עם זאת יש לכך השפעה על דיכאון. מחבר המחקר, הונגלי חן, כי השפעת הקפה על המורל עשויה להיות קשורה לנוגדי חמצון.

מעוניינים בקפה טוב? בואו לרכוש פולי קפה מאתנו!