הקפה שלנו

קפה JustCoffee קלוי על פי המסורת האיטלקית המפיקה מהפולים טעם וארומה לא מהעולם הזה! קפה JustCoffee יעורר את חושי הטעם והריח במחיר נוח לכל כיס. אנו נותנים את הפתרונות הטובים ביותר עבור בתי קפה, מסעדות, משרדים ובתי לקוחות. הצלחתנו היא במתן קפה איכותי לכל לקוחותינו והיא החשובה לנו ביותר. אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון סוגי קפה ומכונות קפה ולטעום עוד היום מהטעם האמתי של קפה איטלקי מבית JustCoffee כי ההצלחה שלנו, היא בקפה שלכם.

JustCoffee מספקת מגוון רחב של סוגי פולים, מביניהם: קפה ערביקה (Coffea arabica), המין הנפוץ ביותר של צמח הקפה, הוא שיח ירוק עד שמקורו באתיופיה. מינים אחרים של הצמח, קפה ליבריקה (Coffea liberica) וקפה רובוסטה (Coffea robusta), אשר התגלו בטבע באזורים שונים של אפריקה. בידינו השילוב המנצח של פולי הקפה המעניקים טעם שמתפשט בכל חלל הפה ומותיר אחריו הרגשה מצויינת לאחר כל לגימה. JustCoffee זה לא רק כוס קפה, זה הרבה מעבר לזה!

ישנן מספר דרכים להפיק את תמצית הקפה מהפולים הטחונים, ובהתאם להן מספר דרכים להכנת משקאות המבוססים על קפה. אנו מדריכים את לקוחותינו כיצד להכין את כל סוגי הקפה האפשריים באמצעות מכונות הקפה שלהם מא' ועד ת'. כל זאת רק בכדי שלקוחותינו יהנו מהקפה בצורה העשירה ביותר וימצאו את הדרך האהובה עליהם ביותר להכין את הקפה שמתאים להם בדיוק והחשוב מכל, שיוכלו לתת ללקוחותיהם את הקפה האהוב עליהם.

יצירת קשר

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם