אם אתה משלם על שקית פולי קפה איכותיים, כדאי שתדע לפחות לאחסן אותם. אחסון נכון הופך את הפולים לטובים יותר, וטעמו משתפר בצורה משמעותית – וזה משהו שאתה רוצה, לא? דע כמה זמן יישארו פולי הקפה שלך טריים, האם כדאי לך לשקול להקפיא אותם מדי פעם, ומה עליך לעשות איתם ברגע שהם מתיישנים.

למשך כמה זמן פולי קפה נשארים טריים?

זה מאוד תלוי איך ארוזים פולי הקפה שלך, במידה והם ארוזים בצורה טובה בשקית – הם יישארו טריים יותר (או שטעמם יתייצב מהר יותר). שקיות מלאכת נייר עם בטנה דקה לא יישמרו זמן רב מאוד, אומר אדוארדס. אולי תוכל ליהנות מזה תוך שבוע, אבל אחרי זה זה יהיה טעים.

שקיות נייר מלאכותיות לא ישמרו על הפולים לזמן רב.

אולי תוכלו ליהנות מזה במשך שבוע, אך לאחר מכן הם יהיו פחות טעימים.

להקפיא… או לא להקפיא פולי קפה?

נסו לא להכניס את הקפה למקרר או למקפיא. ברצינות, אל תעשו את זה. אם מכניסים למקפיא שקית פולים שנפתחה למחצה, כאשר מפשירים אותה, אין לה טעם זהה או טוב כמו שקניתם אותה לראשונה.

בנוסף לכך, רבים אומרים כי המקרר לא טוב בכלל לפולי הקפה. הוא גורם להתעבות הקפה ודוחף אליהם שמנים. הוא למעשה מיישן את הקפה מהר יותר.

לעומת זאת, אם אתם ממש מתעקשים להחזיק את פולי הקפה שלכם במקפיא (במידה ורכשתם כמה שקיות פולים מבית הקלייה הרחוק האהוב עליכם, אך דעו שתסיימו רק אחת מהשקיות הללו בעוד שבוע-שבועיים), פשוט תהיו בטוחים ששקית הפולים אטומה לחלוטין וטרם נפתחה. ואז, לפני השתייה, תצטרכו לתת לפולי הקפה להפשיר לטמפרטורת החדר.

לעולם אל תזרקו פולי קפה לפח, גם אם הם כבר לא טריים

בעולם מושלם היית קונה פולי קפה שלמים קלויים בכמויות קטנות שמספיקות כדי שתסיים את השקית לפני שהיא מתחילה לאבד את הטעם. אך מכיוון שזה לעתים קרובות לא המקרה, הפתרון הפשוט הוא לקנות כמויות קטנות של קפה קלוי טרי במיכלים אטומים, ואחסנו אותם בטמפרטורת החדר. אה, ושתו כמה שאתם יכול מהר ככל שתוכלו. הקפה לא מחכה לאף אחד.

לאחר שלימדנו אתכם כיצד ניתן לשמור על פולי קפה טריים בצורה הטובה ביותר, אנו מזמינים אתכם לבחור בטעם המועדף עליכם מתוך מגוון התערובות הרחב שיש לנו באתר

לרכישה לחצו על הלינק הבא (משלוחים לכל הארץ – גם בתקופת ההסגר):

https://bit.ly/3kQLgSv